technologie oprav karoserií - nabíjecí zařízení - indukční ohřev - bodování a repase - multifunkční zařízení - renovace veteránů - rovnací rámy - zvedací zařízení - Invertory MigMag pro - Alu - CuSi pro vysoko pevnostní materiály moderních karoserií

Plechformer

FAN Plechformer

Plechformer je přístroj, kterým si dokážeme plech do tloušťky 1,5 mm zpracovávat dle naší představy. Jeho základem je masívní stojan, který svou pevností a tuhostí dokáže přenést pohyb páky přes vačku na předem zvolené čelisti, které mohou plech ohraňovat, pěchovat, či vytahovat. Síla potřebná k formování plechů je velice malá, k rychlosti a kvalitě provedené práce. Tímto přístrojem je možno nový díl vytvořit, či dodaný díl perfektně přizpůsobit na místo určení a to bez většího poškození a také bez rámusu při vyklepávání kladivem.

Pro dílny s větším procentem využití tohoto přístroje nabízíme možnost pneumatického ovládání a to přes nožní pedál, který se dodává s přístrojem. K oběma přístrojům je možno dodat speciální čelisti tzv. zobákovité, kterými lze formovat plech ve velice úzkých proužcích a nebo U profily. Po určitém obeznámení s tímto perfektním pomocníkem si nedokážete představit další práci bez tohoto zařízení, kterým lze dále bombirovat plech, vracet zpět přetažený plech atp.

Zařízení rádi předvedeme!
Výroba a repase dílů veteránů, např. tvarování blatníků.